mr ayoubi

سروش ایوبی

سروش یک برنامه ریز دقیق در توسعه کسب و کار است.

او یک متخصص ICT است که علم فنی خود را با اصول MBA ترکیب کرده است تا به خلاقیت و نوآوری بپردازد. سروش سعی دارد تا با کارآفرینی و کمک به توسعه کسب‌وکارهای نوین در مسیر ارتقای هوشمندی زندگی انسان‌ها گام بردارد و به کیفیت زندگی بیافزاید. او به یادگیری و تجربه کردن بسیار علاقه‌مند است؛ همچنین معتقد است که چارچوب زندگی انسان‌ها را اخلاق باید تشکیل دهد.
سروش بیش از ۱۵ سال است که در صنعت ICT فعال است. او کارشناس مهندسی نرم‌افزار بوده و جهت دریافت مدارج مدیریت اجرایی (MBA) و (DBA) در دانشگاه تهران تحصیل کرده است. او همچنین طی چندین سال کار و فعالیت در حوزه‌های تجارت الکترونیک، تبلیغات دیجیتال، سامانه‌های ارزش افزوده موبایل، برندینگ و بازاریابی خدمات، تجربیات گران‌بهایی کسب کرده است.
سروش انتقال تجربیات خود را به گروه‌ها و افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کار دارند، یک مسئولیت اجتماعی می‌داند و درنظر دارد با حمایت از کسب‌وکارهای نوپا، مراحل چالش‌برانگیز اولیه راه‌اندازی و توسعه را برای کارآفرینان تسهیل کند. وی تاکنون در ده‌ها رویداد کارآفرینی و حمایت از استارت‌آپ‌ها به عنوان مربی و داور حضور داشته است.

dr farkoush

دکتر سیامک فرکوش

سیامک مردی هدفمند و عملگرا است.

او تلاش کرده است تا با ترکیب علوم مهندسی با اصول مدیریت و MBA به آرزوی خود یعنی تبدیل شدن به یک فن‌آفرین (Technopreneur) موفق جامه عمل بپوشاند. سیامک معتقد است که با نزدیک کردن علم به عمل می‌تواند مسئولیت اجتماعی خود را به جا آورده و به رشد جامعه کمک کند. او همچنین عاشق موسیقی و ادبیات است و برای ابعاد معنوی زندگی به اندازه جنبه‌های دیگر اهمیت قائل است.
سیامک دکترا و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی پزشکی از دانشگاه امیرکبیر اخذ کرده است. او با توجه به علاقه خود همزمان کارسناسی‌ارشد مدیریت اجرایی (MBA) را نیز از دانشگاه تهران دریافت کرد. سیامک در حوزه‌های بازاریابی، کارآفرینی و تدوین استراتژی دارای تجربیات بسیاری بوده و با شرکت‌های بزرگی در سطح کشور همکاری داشته است.
سیامک تمام این سال‌ها با تلاش بسیار توانسته است به موفقیت‌های زیادی دست یابد. به عنوان مثال می‌توان به تألیف و نشر کتاب Mechatronic in Medicine در انتشارات MC Grow-Hill کشور آمریکا، کسب مدال نقره در جشنواره اختراعات ژنو در سال 2008 در کشور سویس، کسب مقام دوم در مسابقات Robocup در سال 2006 در کشور آلمان،چاپ چندین مقاله علمی در ژورنال‌های معتبر و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.