سی‌سرو حاصل یک ایده کارآفرینانه است. ایده‌ای که از ترکیب تجربیات و تخصص‌ مدیران آن در عرصه‌های مختلف کسب‌وکار از جمله مدیریت، مهندسی، پزشکی و فناوری اطلاعات شکل گرفته و با هدف آینده‌نگاری و کمک به توسعه کسب‌وکارهای پیشروی کشور و ارزش‌آفرینی برای اقتصاد ایران به بار نشسته است.

ما از اینکه در این مسیر گام برمی‌داریم به خود می‌بالیم، چرا که معتقدیم کارآفرینی شاهراه اصلی پیشرفت برای کشورهای در حال توسعه است.
در مسیر ماموریت سازمانی‌مان، ما از فعالیت در عرصه‌هایی که نفع عمومی جامعه را به دنبال دارند، احساس سربلندی می‌کنیم. ما مشتریان ارزشمندی داریم که در حوزه‌های مختلف پزشکی و سلامت، تجارت الکترونیک، صنایع ساختمانی و تجاری فعال هستند و هر یک به نحوی به بهبود کیفیت زندگی افراد جامعه کمک می‌کنند. همراهی با این مشتریان باعث خشنودی ما و فرصتی مغتنم برای ادای دِین‌مان به جامعه است.
ما اعتقاد داریم برای آن‌که یک سازمان بتواند در عرصه‌های بلند ملی و بین‌المللی پیشرفت کند، باید ابتدا روحیه خودباوری و عزت‌نفس را در خود بپروراند و به آن‌چه در توان دارد ببالد.
به همین دلیل در سی‌سرو همواره ویژگی‌هایی چون عمل‌گرایی، شکیبایی، تحمل ابهام و خلاقیت و نوآوری از طریق انسان‌ها تشویق و به منابع انسانی به عنوان با ارزش‌ترین سرمایه‌ها ارج نهاده می‌شود.
هم‌چنین باور ما این‌ است که هیچ‌گاه از یادگیری دست نکشیم. چرا که کارکردن در شرکتی که به ارزش‌های انسانی، کارآفرینی و پیشرفت ارج می‌نهد، و آموختن و چابکی را سرلوحه هر اقدام خود قرار داده، برای تمام کارکنان آن نیز مایه افتخار است.

سی‌سرو؛ فن‌آفرین برتر جشنواره ملی شیخ ‌بهایی
  • جشنواره ملی شیخ ‌بهایی
  • جشنواره ملی شیخ ‌بهایی
  • جشنواره ملی شیخ ‌بهایی

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان برتر و ایجاد فضای تعامل و همکاری در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی و به‌عنوان یکی از معدود جشنواره‌های معتبر ملی کشور در حوزه علم و فناوری توجه به موضوع تجاری‌سازی یافته‌های پژوهش را وجهه خدمت خود قرار داده است.
هم‌زمان با برگزاری این جشنواره نمایشگاهی از دستاوردها و محصولات فناوران شرکت‌های دانش‌بنیان، که حاصل تلاش فن‌آفرینان در عرصه نوآوری و صنعت است، برپا می‌شود. این نمایشگاه فرصتی برای تعامل و گفت‌وگوی صاحبان صنایع، مبتکران و سرمایه‌گذاران در محیطی دوستانه است.
یازدهمین دوره این جشنواره در اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ با حضور شرکت‌های موفق و فن‌آفرینان برتر کشور برگزار شد. سی‌سرو در این جشنواره پس از چندین مرحله ارزیابی و داوری به عنوان کاندیدای فن‌آفرینی در بخش شرکت‌های علوم انسانی حضور یافت.
در نهایت پس از برگزاری جلسات داوری نهایی بین کاندیداها و بررسی نوآوری‌های ده‌ها شرکت‌ فن‌آفرین، توسط تیم علمی و باتجربه داوران جشنواره، سی‌سرو با طرح «برندینگ، بازاریابی دیجیتال و بکارگیری رسانه‌های نوین» به عنوان فن‌آفرین برتر در میان شرکت‌های علوم انسانی انتخاب و موفق به دریافت لوح زرین جشنواره از وزیر علوم، تحقیقات و فن‌آوری گردید.