• بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  طراحی وب‌سایت به‌صورت واکنش‌گرا

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  عکاسی پروژه‌ها در فضای باز

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  تولید محتوای فارسی و انگلیسی

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  عکاسی کارگاه وفضای اداری

شرکت آرمک در اوایل دهه ۷۰ همراه با ایجاد تحولات شهری گسترده در حوزه ترافیک در تهران، با درک موقعیت و نیز داشتن تخصص لازم احداث گردید. طی سال‌های گذشته شرکت آرمک با همکاری معاونت‌های ترافیکی مناطق شهرداری و ادارات راه و ترابری پروژه‌های موفقی را به انجام رسانده است. هم‌اکنون شرکت آرمک با اتکا بر بیش از دو دهه سابقه موفق، در زمینه ساخت تجهیزات و سازه‌های ترافیکی فعال است و در بسیاری از حوزه‌ها مانند ساخت تابلوهای فرم‌دار و دور پروفیلی و ریلی، دکل‌های تابلوهای راهنمای مسیر و پل‌های عابر پیاده و … از شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود.

خدمات سی‌سرو برای شرکت آرمک

شرکت آرمک به عنوان یکی از پیش‌روهای صنعت ترافیک کشور جهت تکمیل ابزارهای ارتباطات بازاریابی خود و حضور مؤثر در دنیای آنلاین همکاری خود را با شرکت سی‌سرو با قرارداد طراحی وب‌سایت اختصاصی آغاز کرد. این پروژه شامل سه مرحله اصلی طراحی قالب وب‌سایت در واحد طراحی وب، انجام عکاسی برای پروژه‌های شرکت آرمک توسط واحد عکاسی و نیز تولید محتوای تخصصی در واحد تولید محتوا برای وب‌سایت بود. مراحل انجام پروژه به‌گونه‌ای بود که ابتدا قالب وب‌سایت طراحی شد. سپس طی چند جلسه مصاحبه با مدیران شرکت، اطلاعات لازم جهت تولید محتوا فراهم شده و این اطلاعات خام پس از بنچمارک وب‌سایت‌های معتبر دنیا دسته‌بندی شده و به صورت محتوای مورد استفاده در سایت تولید و بارگذاری شد. هم‌زمان با این دو فرآیند طی چندین جلسه عکاسی مهم‌ترین پروژه‌های شرکت توسط عکاسان حرفه‌ای سی‌سرو عکاسی شده و پس از ویرایش و روتوش، این تصاویر نیز در وب‌سایت قرار گرفت و در نهایت وب‌سایت با رضایت کامل به تأیید کارفرما رسید.
همکاری بسیار دوستانه و مداوم مدیران آرمک با شرکت سی‌سرو در فرآیند اجرای پروژه، تجربه‌ای به‌یادماندنی برای هردوی این شرکت‌ها رقم زد.

کارفرما: شرکت آرمک

تاریخ شروع: سال ۱۳۹۳

اهداف پروژه: طراحی وب‌سایت در جهت ارتباطات بازاریابی آنلاین

وب سایت: armak.co

خدمات:

 • طراحی وب‌سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی
 • تولید محتوای متنی و تصویری
 • عکاسی تخصصی
Related Portfolio