دکتر آزیتا صفارزاده جراح و متخصص زنان و زایمان از دانشگاه علوم پزشکی ایران و دارای فلوشیپ ناباروری و لاپاراسکوپی از فرانسه است. ایشان به مدت شش سال در بیمارستان‌های آموزشی فرانسه زیر نظر پزشکان متخصص فعالیت کرده‌اند و به عنوان فردی موثر در حرفه پزشکی، تجربه راه‌اندازی بخش زایمان بدون درد در بیمارستان‌های عرفان و صارم و سال‌ها مشاوره در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و جراحی لاپاراسکوپی را در کارنامه خود دارند.
برگزاری دوره‌های آموزشی برای متخصصین زنان و نیز خانواده‌ها، تعهد ایشان را نسبت خدمت‌رسانی به بیماران و کمک به بهبود سلامت جامعه نشان می‌دهد. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دکتر صفارزاده دلسوزی نسبت به مراجعین و پاسخگویی مستمر به پرسش‌ها و دغدغه‌های آنان است. به همین دلیل فعالیت در فضای آنلاین و تعامل با مخاطبان از فعالیت‌های اصلی دکتر صفارزاده است.

خدمات سی‌سرو به دکتر صفارزاده

همکاری سی‌سرو با دکتر صفارزاده با قرارداد برندسازی شخصی آغاز شد. این قرارداد خدماتی چون طراحی لوگو و اوراق اداری، تولید محتوا، عکاسی حرفه‌ای از مطب و اتاق عمل، طراحی کاتالوگ و طراحی و بهینه‌سازی وب‌ُایت را دربر می‌گیرد.
مسیر ارائه این خدمات و پیشرفت پروژه با ارتباط دوجانبه سی‌سرو و سرکار خانم دکتر صفارزاده و دریافت نظرات ایشان هموار شد. در این مسیر خدمات دیگری نیز چون ارائه ابزارهای تبلیغات محیطی برای مطب و جمع‌آوری اطلاعات و نظرات مخاطبان نیز به کارفرما ارائه شد.
هم‌چنین با توجه به علاقه کارفرما به معرفی خدمات و ارتباط مستمر و دوسویه با مخاطبان خود در فضای مجازی همکاری سی‌سرو و خانم دکتر صفارزاده با امضای قرارداد روابط عمومی آنلاین و مدیریت و به‌روزرسانی وب‌ُسایت و شبکه‌های اجتماعی ادامه یافت.
هم‌اکنون تیم بازاریابی دیجیتال سی‌ُ‌سرو با برنامه‌ریزی ماهانه رسانه‌، مدیریت دارایی‌های دیجیتال خانم دکتر صفارزاده را برعهده دارد. هدف از اجرای این پروژه ارتقاء و حفظ برند کارفرما در فضای دیجیتال است.

نام کارفرما: سرکار خانم دکتر آزیتا صفارزاده

تاریخ شروع: ۱۳۹۲

اهداف پروژه: برندسازی شخصی و ارتقاء جایگاه برند در فضای دیجیتال از طریق روابط عمومی آنلاین

وب‌سایت: azitasaffarzadeh.com

خدمات:

  • طراحی لوگو
  • طراحی بروشور
  • طراحی،‌ ارتقاء و بهینه‌سازی وب‌سایت (SEO)
  • بازاریابی دیجیتال

Related Portfolio