• برندینگ و بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی

  طراحی وب‌سایت به‌صورت واکنش‌گرا

 • برندینگ و بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی

  طراحی بروشور

 • برندینگ و بازاریابی دیجیتال و تبلیغات اینترنتی

  طراحی کاتالوگ

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  طراحی کاتالوگ

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  برگزاری نمایشگاه

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  مدیریت شبکه‌های اجتماعی

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  عکاسی تخصصی بیمارستان

 • بازاریابی دیجیتال تبلیغات اینترنتی

  عکاسی از نما و فضای داخلی بیمارستان

بیمارستان فوق‌تخصصی عرفان یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین مراکز درمانی کشور است که از سال 1385 با تلاش و همت دکتر غلامرضا فنایی، بنیان‌گذار بیمارستان و جمعی از پزشکان متعهد و حرفه‌ای فعالیت خود را آغاز کرده است. این بیمارستان که در فضایی به مساحت 20000 متر مربع و هشت طبقه واقع شده، تاکنون توانسته است برای سه سال پیاپی رتبه درجه یک عالی را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور کسب نماید.
علاوه بر ارائه خدمات پیشرفته مراقبتی و درمانی این بیمارستان با راه‌اندازی بخش تله‌مدیسین و وب‌سایت چهارزبانه، در سطح بین‌المللی نیز خدمات خود را به بیماران محترم ارائه می‌کند.
پایبندی به کیفیت و کرامت انسانی و نیز خدمت‌رسانی بی‌دریغ به بیماران باعث شده که این مرکز جایگاه خود را به عنوان بهترین بیمارستان خصوصی ایران در قلب و ذهن مخاطبان تثبیت کند.

خدمات سی‌سرو برای بیمارستان عرفان

بیمارستان عرفان یکی از قدیمی‌ترین مشتریان سی‌سرو است. آغاز همکاری این مرکز درمانی با سی‌سرو به تدوین برنامه استراتژیک این مجموعه برمی‌گردد. در این مرحله سی‌سرو با بهره‌گیری از تجربه و تخصص خود در زمینه مدیریت استراتژیک و اشراف کامل بر شیوه‌های تدوین استراتژی برای مراکز درمانی معتبر دنیا، اقدام به برنامه‌ریزی و تعیین اهداف، ماموریت و چشم‌اندازهای بیمارستان عرفان کرد.
با توجه به رویکردهای نوین در حوزه پزشکی و ضرورت حضور در فضای مجازی، گام بعدی برای معرفی بیمارستان عرفان به مخاطبان طراحی یک وب‌سایت پویا و کاملا حرفه‌ای بود. به عنوان نخستین اقدام برای گردآوری محتوای وب‌سایت، مصاحبه با بخش‌های مختلف و افراد کلیدی بیمارستان توسط تیم تولید محتوای سی‌سرو انجام شد. هم‌زمان عکاسی تخصصی از تمامی بخش‌ها، پزشکان، هیات مدیره و پرسنل بیمارستان صورت گرفت و عکس‌ها در آتلیه سی‌سرو برای استفاده در بخش‌های مختلف وب‌سایت آماده شد.
از آنجا که پویایی در فضای مجازی یک اصل مهم در مدیریت دارایی‌های دیجیتال است، به‌روزرسانی مستمر وب‌سایت بیمارستان عرفان و نیز شبکه‌های اجتماعی این مجموعه توسط تیم بازاریابی دیجیتال و تولید محتوای خلاق سی‌سرو ادامه یافت. این به‌روزرسانی شامل تولید و نشر اخبار بیمارستان، مقالات سلامت و یافته‌های نوین پزشکی است که هم‌اکنون نیز توسط سی‌سرو در حال انجام است.
هم‌چنین تیم هنری سی‌سرو با استفاده از محتواهای متنی و تصویری تولید شده اقدام به طراحی بروشورهای زیبا و خلاقانه برای بخش‌‌های مختلف بیمارستان کرد. این بروشورها پس از چاپ، برای معرفی خدمات گوناگون بیمارستان و آگاهی‌رسانی به مخاطبان در فضای بیمارستان مورد استفاده قرار گرفت. سی‌سرو از ابتدای پروژه تاکنون نیز به عنوان طراح و مشاور هنری در طراحی فصل‌نامه عرفان نیز در کنار این مجموعه حضور داشته است.
اقدام دیگر طراحی و تولید کاتالوگ دوزبانه (فارسی و انگلیسی) برای معرفی جامع خدمات بیمارستان بود. هدف از طراحی این کاتالوگ برقراری ارتباط با مخاطبان داخلی و خارجی و جلب نظر مراکز درمانی، پزشکان و بیماران بین‌المللی بود.
در راستای حضور در فضای بین‌المللی، راه‌اندازی نسخه انگلیسی، عربی و آذری وب‌سایت بیمارستان برای ارتباط با مخاطبان خارجی نیز بخش دیگری از کارنامه درخشان همکاری‌های سی‌سرو و بیمارستان عرفان است.
حضور پر افتخار بیمارستان عرفان در مراسم و رویدادهای مختلف نیز منجر به همراهی بیشتر و موثرتر سی‌سرو با این مرکز درمانی شد. تجلیل از بنیان‌گذار بیمارستان عرفان – دکتر غلامرضا فنایی- به عنوان “کارآفرین برتر آسیا” و نیز مشارکت ایشان در “همایش دیدار با کارآفرینان ایرانی” و “کنفرانس ملی توسعه برند پایدار” و نیز حضور بیمارستان عرفان در “نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث” در اردیبهشت ماه 1394، تنها بخشی از رویدادهایی است که سی‌سرو با ارائه اقلام تبلیغاتی، تولید محتوا، عکاسی و تولید تیزر و کلیپ در کنار بیمارستان عرفان حضور داشته است.

کارفرما: بیمارستان عرفان

تاریخ شروع: سال ۱۳۹۲

اهداف پروژه: برنامه‌ریزی استراتژیک، معرفی برند در فضای مجازی و مجامع داخلی و بین‌المللی

وب سایت: erfanhospital.ir

خدمات:

 • برنامه‌ریزی استراتژیک
 • طراحی وب‌سایت به چهار زبان (فارسی، انگلیسی، عربی و آذری)
 • تولید محتوای متنی و تصویری
 • طراحی و تولید بروشور و کاتالوگ
 • عکاسی تخصصی
 • طراحی اقلام تبلیغاتی نمایشگاهی
 • تولید تیزر و کلیپ
 • روابط عمومی آنلاین
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
Related Portfolio