شرکت تجهیزات پزشکی تایماز (نماینده رسمی کمپانی فیلیپس در ایران)

تایماز نماینده رسمی شرکت فیلیپس در ایران است. این شرکت در زمینه واردات و فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند و در تلاش است تا با حمایت از خلاقیت، تجاری‌کردن دستاوردهای تحقیقاتی و تکیه بر دانش‌محوری بسترهای لازم برای گسترش و رشد بازار تجهیزات پزشکی را در کشور بهبود بخشیده و به ارتقای سلامت و کیفیت زندگی افراد جامعه کمک کند.
تایماز هم‌چنین بهترین متخصصان را در مجموعه منابع انسانی خود گرد هم آورده تا در مسیر تحقق ایده‌ها و اهداف منحصربه‌فرد خود با اطمینان بیشتری گام بردارد.

خدمات سی‌سرو به شرکت تایماز

سی‌سرو و تایماز همکاری خود را با مشاوره تدوین برنامه بازاریابی و خدمات روابط عمومی آغاز کردند. در ابتدا با توجه به اهداف استراتژیک تایماز و اهمیت تدوین یک برنامه بازاریابی قابل اجرا برای فروش دستگاه‌‌های تصویربرداری و تجهیزات پزشکی این شرکت، خدمات مشاوره از سمت سی‌سرو به مدیران محترم این مجموعه ارائه شد. این خدمات شامل تدوین طرح بازاریابی براساس ماموریت و چشم‌انداز، مشخص‌کردن طبقه محصولات، شیوه توزیع و ابزارهای تبلیغاتی آن‌ها و تعریف دقیق استراتژی‌های فروش با توجه به بودجه در دسترس و زمان مورد انتظار بود.
هم‌چنین سی‌سرو در سی‌امین کنگره رادیولوژی ایران با ارسال ایمیل به مخاطبان کنگره و ارائه خدمات روابط عمومی، پوشش خبری، عکاسی و طراحی و تولید بروشور اطلاع‌رسانی، در کنار تایماز حضور یافت و تجربه ارزشمند دیگری را در کارنامه حرفه‌ای خود رقم زد.

نام کارفرما: شرکت پیشگامان صنعت تایماز

تاریخ شروع: فروردین ماه ۱۳۹۳

اهداف پروژه: تحقق اهداف بازاریابی تایماز و افزایش آگاهی از برند توسط روابط عمومی

وب‌سایت: taimaz.com

خدمات:

  • تدوین برنامه بازاریابی
  • روابط عمومی آنلاین
  • تولید محتوا
  • عکاسی
  • پوشش خبری

Related Portfolio