یکپارچه‌سازی تمام فعالیتهای بازاریابی به منظور حرکت در راستای اهداف از پیش تعیین شده برای موفقیت سازمان‌ها از اهمیت حیاتی برخوردار است. دستیابی به چنین مجموعه یکپارچه‌ای نیازمند برنامه‌ریزی علمی و دقیق برای تمامی ابزارهای ارتباطی و تبلیغاتی است.
شرکت سی‌سرو با انجام تحقیقات بازار هدفمند در جهت شناخت دیدگاه مخاطبان و عادت رسانه‌ای آن‌ها استراتژی ارتباطی یکپارچه‌ای را برای شما تدوین کرده و در اجرای این استراتژی نیز همراه شما خواهد بود.

تحقیقات بازار تبلیغات

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار فرآیندی است که در آن تمامی اطلاعات مورد نیاز برای پیاده‌سازی تبلیغات موفق جمع‌آوری می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات کمک می‌کند تا با شناخت دقیق بازار و مخاطبان، اثربخش‌ترین شیوه‌های ارتباطی با مشتری شناسایی شده و با تدوین یک استراتژی ارتباطی درست و هدفمند، تبلیغات موفقی طراحی و اجرا شوند. تحقیقات بازار در سه حوزه اصلی انجام می‌شوند که عبارتند از

تحلیل مخاطبان

خروجی اصلی این بخش شامل دو بخش است. نخست تحلیل سلیقه و علاقه مخاطب در زمینه‌های رفتار خرید و شاخص‌های تصمیم‌گیری و سپس شناسایی عادت رسانه‌ای مخاطب. به عبارت دیگر با تحقیقاتی که در این قسمت صورت می‌گیرند، بینش و رفتار مخاطب به خوبی شناسایی می‌شوند.

تحلیل رقبا

در این بخش به تحلیل نقاط ضعف و قوت رقبا پرداخته شده و همچنین مخاطبان، پیام‌ها و شیوه بیان آنان در ارتباط با مخاطبان ارزیابی می‌شود. هدف از این تحقیق شناخت جایگاه سازمان به نسبت رقبا و نیز پیشگیری از ارائه پیام تکراری به مخاطبان است.

بررسی مدل‌های موفق بین‌المللی (Benchmark)

در این بخش فعالیت‌های شرکت‌های پیشرو بین‌المللی و داخلی و نحوه برقراری ارتباطشان با مخاطبان، جهت استفاده از تجربیات آنان و پیشگیری از شکست‌های احتمالی مورد ارزیابی واقع می‌شود. نتایج این بررسی می‌تواند به ما در طراحی و پیاده‌سازی یک تبلیغات موفق کمک شایانی بکند.

تحقیقات بازار

تدوین استراتژی ارتباطی

برای ارتباطات بازاریابی اهداف وسیعی تعریف می‌شوند. این اهداف می‌توانند مواردی مانند ایجاد آگاهی از برند و محصولات، تحریک تقاضا، تشخیص نیازهای مخاطبان، حفظ مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید، حفظ جایگاه رقابتی و بسیاری موارد دیگر را شامل شوند. فعالیت‌هایی که برای دستیابی به چنین اهداف وسیعی انجام می‌شوند بدون برنامه‌ریزی و استراتژی مشخص نه‌تنها به نتایج مطلوب منجر نمی‌شوند بلکه باعث هدر رفت منابع نیز می‌شوند.
شرکت سی‌سرو با انجام تحقیقات بازار گسترده و شناخت دقیق مخاطبان، صنعت و رقبا و همچنین با داشتن تخصص و تجربه در این حوزه، استراتژی جامع ارتباطی شما را در جهت دستیابی به اهداف سازمانی تدوین کرده و شما را در مسیر اجرای آن همراهی می‌کند.

تدوین کمپین ارتباطی یکپارچه ۳۶۰ درجه

کمپین ارتباطی ۳۶۰ درجه یک مفهوم نوین در بازاریابی است که هدف آن استفاده از تمام نقاط تماس ممکن برای درگیر کردن تمامی مخاطبان با برند سازمان است. از مزایای این رویکرد در طراحی استراتژی ارتباطات بازاریابی در صورت اجرای صحیح این است که هیچ بخشی از مخاطبان نادیده گرفته نشده و بیشترین آگاهی از برند را به دنبال دارد.

شرکت سی‌سرو با تکیه بر تجربیات چند ساله خود و شناخت دقیق انواع ابزارهای ارتباطات بازاریابی و مخاطبان آن‌ها، کمپین ارتباطی ۳۶۰ درجه را به صورت یکپارچه در جهت ارتقای هرچه‌بیشتر برند شما طراحی کرده و در اجرای آن همراه و همگام شما خواهد بود.

the7-large-laptop

the7-large-laptop

برنامه‌ریزی و خرید رسانه

پیاده‌سازی استراتژی ارتباطی مستلزم انتخاب، خرید و برنامه‌ریزی رسانه، متناسب با برنامه ارتباطات یکپارچه بازاریابی است. در سی‌سرو انتخاب رسانه با شناخت دقیق مخاطبان و عادات رسانه‌ای آنان و بر اساس شاخص‌هایی همچون موارد زیر انجام می‌شود

  • شاخص گروه هدف (TGI)
  • هزینه سرانه رسانه (CPP / CPM)
  • شاخص توسعه گروه محصول (CDI)
  • شاخص توسعه برند (BDI)
  • دسترسی (Reach)
  • تأثیر (Impact)

سپس سی‌سرو با شناخت کامل تأمین کنندگان رسانه‌ها و همکاری نزدیک با آن‌ها، نافذترین رسانه‌ها در میان مخاطبان را با مناسب‌ترین قیمت برای شما خریداری کرده و جهت تقویت تأثیر آن‌ها برنامه‌ریزی دقیقی شامل محتوا و لحن پیام‌های هر رسانه متناسب با اهداف تعریف شده برای آن، زمان‌بندی ارسال و یا بازنشر پیام بر اساس عادات رسانه‌ای مخاطبان و تعریف معیارهای کیفی و کمی جهت سنجش میزان دستیابی به اهداف آن‌ها انجام می‌دهد.

تولید محتوای خلاق

محتوای خلاق به دو شکل “تصویر” و “کلام” متبلور می‌شود. عکاسی، تولید محتوای گرافیکی، تولید محتوای دیجیتالی، تولید کلیپ، تیزر و … در شاخه تصویر و تدوین استراتژی، تولید محتوای متنی تخصصی و تبلیغاتی، شعار، تگ‌لاین، مانترا و … در شاخه کلام دسته‌بندی می‌شوند. برخی از خدمات سی‌سرو در این حوزه عبارت‌اند از

عکاسی خلاقانه با توجه به استراتژی ارتباطی تدوین شده در راستای هدف و رساندن پیام موردنظر صورت می‌گیرد. عکاسان سی‌سرو با تسلط بر تمامی الزامات عکاسی حرفه‌ای مانند طراحی صحنه، نورپردازی، قاب تصویر، انتخاب لنز و … به بهترین شکل پیام شما را برای مخاطبانتان به تصویر می‌کشند.

تیزر و کلیپ کلام و مفهوم را در چارچوب زمان محدود با استفاده از یک سناریوی خوب و خلاقانه به مخاطب منتقل می‌کنند. سی‌سرو با رعایت استانداردهای لازم در فیلمبرداری از جمله انتخاب لوکیشن، طراحی صحنه، نورپردازی، حرکات دوربین و … محصولی با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد.

محتوای کلامی، زبان گویای پیام‌های سازمان برای مخاطبان است. متخصصان فعال در اتاق فکر سی‌سرو به همراه تیم حرفه‌ای تولید محتوا، با در نظر داشتن اهداف استراتژی ارتباطی سازمان شما، به تولید انواع محتوای کلامی خلاق مانند متون استراتژی، انواع شعار، تگ‌لاین، مانترا و متون تخصصی و تبلیغاتی اقدام می‌کنند.

پوستر، بنر و سایر ابزارهای تبلیغاتی مشابه حاصل ترکیب خلاقانه محتواهای متنی و تصویری و اقدامات گرافیکی است که در فضاهای حقیقی و مجازی کاربرد فراوان دارند. شرکت سی‌سرو با همکاری سه تیم تولید محتوا، خلاقیت و گرافیک با طراحی خلاقانه این ابزارها شما را در معرض دید مخاطبانتان قرار می‌دهد.

برنامه‌ریزی و اجرای رویدادها

بر گزاری رویدادهایی مانند سمینار، کنفرانس یا نمایشگاه برای مخاطبان شما در فضایی کنترل شده تجربیاتی واقعی ایجاد می‌کند. ایجاد تجربه برای مخاطبان نیز مؤثرترین روش ماندگاری در ذهن آنان و نیز ایجاد حس مثبت به نسبت برند، خدمات و محصولات شما است. البته تمام این مزایا به کنترل صحیح شرایط و برگزاری مؤثر رویداد بستگی دارند.
شرکت سی‌سرو با داشتن تجربیات موفقی در این زمینه، این آمادگی را دارد تا در طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای انواع رویدادها و مراسمات به شیوه‌ای مؤثر همراه شما باشد.

طراحی و تولید ابزارهای معرفی و تبلیغات

کاتالوگ

کاتالوگ یکی از ابزارهای مؤثر بازاریابی مستقیم است که به مخاطبان کمک می‌کند تا در زمان کوتاهی به مجموعه مفیدی از اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات شما دست یابند. تصاویر و طرح‌های گرافیکی جذاب با همراهی توضیحات مختصر و مفید و همچنین شعارهای جذاب این ابزار را به یکی از مؤثرترین ابزارها برای جذب مشتری هم در فضای حقیقی و هم در فضای آنلاین تبدیل می‌کند. سی‌سرو با پشتوانه تجربیات علمی و اجرایی خود و با استفاده از عکاسی حرفه‌ای و همچنین تیم متخصص تدوین محتوا، کاتالوگ‌های فاخری را برای مشتریان خود به صورت چاپی و دیجیتال تهیه می‌کند.

بروشور

بروشورها یکی از معمول‌ترین ابزارهای بازاریابی مستقیم هستند که با دربر گرفتن اطلاعاتی مختصر جهت آگاه‌سازی مخاطبان از محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرند. به دلیل سایز کوچکتر و هزینه کمتر بروشور به نسبت کاتالوگ، معمولاً در تیراژ بالا چاپ شده و در اختیار تعداد انبوهی از مخاطبان قرار می‌گیرند. شرکت سی‌سرو با ترکیب تجربه، هنر، خلاقیت و علم بازاریابی، بروشورهایی درخور شأن شما طراحی می‌کند.