درباره

تغییر، مهم‌ترین مؤلفه جهان امروز است. هم‌زمان با اوج‌گیری فن‌آوری‌های نوین در دنیای امروز، سرعت تغییرات در کسب‌وکارها نیز افزایش یافته و همگامی با این تغییرات برای سازمان‌ها به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است. همچنین با افزایش تأثیرات مؤلفه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و بین‌المللی بر مدیریت کسب‌وکارهای مدرن، نیل به‌سوی توسعه پایدار، بیش‌ازپیش نیازمند دانش و مهارت مدیران سازمان‌ها است.
در روند رشد و توسعه پایدار هر کسب‌وکار اقتصادی، مفاهیم بازاریابی، برندینگ و تبلیغات جزء لاینفک و پراهمیت چرخه مدیریت آن سازمان است. تغییرات جدی در پارادایم‌های اقتصادی و ظهور مفاهیمی همچون تجارت الکترونیک، تغییرات بسیار عمده‌ای در روش‌های مدیریت بازاریابی ایجاد کرده است. در این راستا سازمان‌های هوشمند نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا هرچه بیشتر از ابزارها و روش‌های نوین برای تثبیت هرچه بیشتر توسعه خود در فضای رقابتی بازار امروز بهره‌مند گردند.
در این راستا شرکت سی‌سرو با به کار بستن روش‌های نوین در توسعه کسب‌وکار و تمرکز بر بازاریابی دیجیتال، برند سازی و تبلیغات، تلاش می‌کند تا راه‌کارهای اثربخشی را به سازمان‌های پیشرو ارائه نماید.

 • هر لحظه در سی‌سرو تجربه نابی برای بهتر شدن و به جلو حرکت کردن است! ما تلاش کرده‌ایم با ایجاد فضایی پویا و دوست‌داشتنی برای سی‌سروی‌ها، مسیر تحقق چشم‌اندازمان را با همکاری، تعهد و آینده‌نگاری هموار کنیم.

  سروش ایوبی Soroush Ayoubi
  سروش ایوبی
  رئیس هیئت‌مدیره
 • سی‌سرو به من این امکان را می‌دهد که با ارائه راه‌کارهای بازاریابی و ارتباطات باعث رشد و توسعه کسب‌وکارهای کشور شده و نقشی در توسعه اقتصاد ملی ایفا کنم.

  سیامک فرکوش
  مدیرعامل

تاریخچه

history-about

هسته اولیه شرکت آینده‌نگاران سی‌سرو با همکاری آقایان سیامک فرکوش و سروش ایوبی شکل گرفت. تلفیق تجربیات چندین ساله این افراد در مدیریت کسب‌و‌کار و فن‌آوری‌های نوین و نیز تحلیل و شناخت فرصت‌های موجود در زمینه بازاریابی خدمات در کشور، موجب گردید تا حوزه خدمات درمانی را به‌عنوان اولین بازار تخصصی خود انتخاب نمایند.
سی‌سرو در طی سال‌های اولیه فعالیت خود با تمرکز بر این بازار، خدمات متنوع و ارزشمندی را به شرکت‌های تجهیزات پزشکی و دارویی، بیمارستان‌ها و همچنین پزشکان متخصص ارائه داد. از جمله این خدمات می‌توان به تدوین و پیاده‌سازی برنامه استراتژیک، تدوین برنامه جامع بازاریابی، ایده پردازی و اجرای فعالیت‌های ارتباطی و روابط عمومی، طراحی و پیاده‌سازی و مدیریت دارایی‌های دیجیتال (وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و…) و همچنین طراحی و مدیریت هویت سازمانی و برند سازی شخصی پزشکان اشاره نمود.
همزمان با توسعه بازار، سی‌سرو با درک اهمیت سرمایه‌های انسانی، فرآیندها و ابزارها در یک کسب‌وکار خدماتی، سرمایه‌گذاری بلندمدتی را در این حوزه‌ها انجام داد که منجر به شکل‌گیری سازمانی با هسته قوی و چابک گردید.
سی‌سرو در سال ۱۳۹۱ با بسط تجربیات و توانمندی‌های خود اقدام به توسعه بازار نمود و ارائه خدمات به صنعت خودرو و محصولات لوکس، صنعت ساختمان و تجارت الکترونیک را به بازارهای تخصصی خود افزود.
با برنامه‌ریزی، انجام پروژه‌های شاخص و تکیه بر نوآوری و سرمایه‌های انسانی توانمند و خلاق، شرکت سی‌سرو در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان ارزشمندِ کارآفرین برتر در حوزه علوم انسانی با طرح « برندینگ، بازاریابی دیجیتال و به‌کارگیری رسانه‌های نوین» در جشنواره فن‌آفرینی شیخ بهایی نایل شد و لوح تقدیر این جشنواره را از وزیر علوم و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کرد.

استراتژی سی‌سرو

مأموریت

مأموریت ما ارائه مشاوره و پیاده‌سازی راه‌کارهای اثربخش توسعه کسب‌و‌کار برای سازمان‌های پیشروی کشورمان با اعتقاد به ارزش‌آفرینی و تکیه بر به‌روزترین و خلاقانه‌ترین ایده‌ها و ابزارهای بازاریابی در کنار بهره‌مندی از متخصصان توانمند و فن‌آوری‌های نوین است.

چشم‌انداز

با اعتقاد به نوآوری، ارزش‌آفرینی و تلاش روزافزون به دنبال کسب جایگاهی اثربخش در توسعه کسب‌و‌کارهای کشورمان و درنتیجه بهبود کیفیت زندگی مردم هستیم و در این راه باور داریم که رتبه اول سازمان‌های خدمات بازاریابی را به دست می‌آوریم.

اصول ارزشی

 • احترام و اعتقاد به اصول انسانی و اخلاقی
 • نوآوری و اعتقاد به کاربری روش‌های علمی و فن‌آوری‌های ‌روز
 • خلاقیت به‌عنوان عنصر کلیدی ایجاد تمایز
 • اعتقاد به کار تیمی و تصمیم‌گیری بر اساس خرد جمعی
 • ارزش‌آفرینی و تعهد به جامعه
 • احترام به حقوق مشتری و ارزش افزایی برای تمامی ذی‌نفعان
 • اعتقاد به سرمایه‌های انسانی به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه و عامل اصلی رشد و تعالی سازمان

وجوه تمایز سی‌سرو

عمل‌گرایی مبتنی بر دانش‌محوری

در حوزه‌های علوم مدیریتی همواره شکاف قابل‌توجهی میان مباحث عملی و کاربردی با مباحث تئوری و آکادمیک وجود دارد. سی‌سرو در راستای توسعه پایدار خود توانسته ضمن استفاده از دستاوردها، اطلاعات و شاخص‌های علمی مجموعه‌ای کاملاً عمل‌گرا و نتیجه محور باشد.

تسلط بر دانش بازاریابی و استفاده خلاقانه از فناوری‌های نوین

سی‌سرو‌ با تسلط بر دانش بازاریابی، ابزارهای فناوری‌ نوین را به‌صورت خلاقانه به کار می‌گیرد تا اهرمی جهت ایجاد تمایز مشتریانش در رقابت با سایر کسب‌وکارها به وجود آورد.

تنوع تخصص و مهارت‌های کار تیمی

فعالیت در صنعت ارتباطات و بازاریابی نیازمند طیف وسیعی از متخصصین در حوزه‌های استراتژی، فناوری، خلاقیت و هنر است. سی‌سرو با علم به این موضوع توانسته با گردآوری سرمایه‌های انسانی با مهارت‌های مکمل راه‌کارهای اثربخش جهت همگرایی این تیم‌ها ایجاد نماید.