اثری پر رنگ
از برندتان
به جا بگذارید!
پایینتجربه برند (Brand Experience)

county-long-line

از نظر ما شیوه‌ای که شما خودتان را به مخاطبان‌تان نشان می‌دهید از لوگو و شعارتان مهم‌تر است. برندهای معتبر و موفق از طریق تجربه‌های لذت‌بخشی که برای مخاطبانش خلق می‌کند، خود را به آنها معرفی می کند. تجربه برند (Brand Experience) به دلیل عمق نفوذ بالایی که دارد در شکل‌گیری شخصیت و ایجاد آگاهی از برند، نقش کلیدی دارد و باعث ایجاد وفاداری به برند و اعتماد به برند شما می‌شود.


تجربه‌ای خاص برای برندتان خلق خواهیم کرد...

برگزاری رویداد

county-long-line

برگزاری رویدادهای تبلیغاتی راهی موثر و با نفوذ بالا برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه است. برگزاری چنین رویدادهایی نیازمند برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت اصولی و درست است. ما برای مدیریت رویدادها از علم و تجربه مدیریت پروژه خود استفاده می‌کنیم تا رویدادهایی موفق برای شما برگزار کنیم. در مرحله برنامه‌ریزی، ما در مورد بودجه‌بندی، محل برگزاری رویداد، مخاطبان هدف، سخنرانان یا میهمانان ویژه و طراحی دکور تصمیم‌گیری می‌کنیم و بعد از کسب مجوزهای لازم و هماهنگی با بخش‌های درگیر در ایونت وارد مرحله اجرا می‌شویم. اگر برگزاری رویدادهای خود را به ما بسپارید دیگر لازم نیست نگران هیچ‌ یک از بخش‌های رویداد باشید. ما به کمک تجربیات متعدد و موفق که در این حوزه داریم از صفر تا صد آن‌ را به صورت حرفه‌ای برای شما اجرا می‌کنیم.


بازی‌سازی (گیمیفیکیشن - Gamification)

county-long-line

در دنیای بازاریابی، بازی‌سازی یا همان گیمیفیکیشن (gamification) به معنی استفاده از بازی‌ و مفاهیم آن (مانند پاداش دادن) به منظور افزایش درگیری مخاطبان و تاثیرگذاری بیشتر روی آن‌ها است. ما با استفاده از این تکنیک در کمپین‌ها، بازاریابی محتوایی و فعالیت‌های تبلیغاتی خود باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان به محتوا می‌شویم و تعامل بین آن‌ها و مشتریانمان را افزایش می‌دهیم. از نظر ما گیمیفیکیشن یک استراتژی بسیار عالی برای افزایش وفاداری مشتری به برند از طریق ایجاد یک تجربه برند دلپذیر است. اگر به دنبال مجموعه‌ای هستید که بتواند به شما در بازی‌سازی در مارکتینگ کمک کند ما در سی‌سرو برای شما ایده‌های بسیار جذابی داریم.


برگزاری رودشو (Roadshow)

county-long-line

رودشو (Roadshow) یک رویداد با هدف بازاریابی است که در آن مخاطبان شما در مورد کسب‌وکار و محصول شما اطلاعات کسب می‌کنند یا حتی آن‌ها را تجربه می‌کنند. رودشوها باعث تقویت تصویر برند در ذهن مشتریان و افزایش فروش می‌شود و فرصت مناسبی برای معرفی محصولات جدید است. ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو از طریق برگزاری رودشو خلاقانه و درگیرکننده در محل‌های استراتژیکی که به خوبی مخاطبان برند شما را هدف قرار می‌دهند، ارتباطی موثر و تعاملی درست بین شما و مخاطبانتان ایجاد می‌کنیم. اگر به دنبال ثبت تصویری دوست داشتنی و قدرتمند از کسب‌وکار خود در ذهن مخاطبانتان هستید ما با برگزاری رودشو می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به این اهداف دست پیدا کنید.


تماس با ما

county-long-line

شما برای ایجاد یک تجربه برند خوب به یک شرکت تبلیغاتی با تجربه در کنار خود احتیاج دارد. ما به عنوان آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو با استفاده از ابزارهایی مانند گیمیفیکیشن (Gamification) و با توجه به فرهنگ و عادات رفتاری مردم یک تجربه خلاق، خاص و به یاد ماندنی برای مخاطبان شما خلق می‌کنیم. تجربیات موفق گذشته ما در همکاری با شرکت‌های بزرگ و معتبر تضمین‌کننده موفقیت ما در این خدمت هستند.

واتس اپ

فرم تماس

۲۲۰۴۵۶۲۲