درخواست جلسه ارائه (نمونه کارها / پروپوزال / ...)

ما در

آژانس تبلیغاتی

سی‌سرو مفتخر هستیم که تمامی فعالیت‌های تبلیغاتی دیجیتال را برای متقاضیان انجام می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات تبلیغاتی و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو و مشاهده پورتفولیو‌ها و مشتریان کنونی، می‌توانید بر روی عبارت مشخص شده کلیک کنید.

باعث افتخار ماست که بتوانیم در کنار شما فعالیت‌های بازاریابی و روابط عمومی دیجیتال را در راستای اهداف و ارزش‌های سازمانی شما انجام دهیم. در صورت تمایل به همکاری با آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت متخصصان ما با شما ارتباط برقرار کنند و اطلاعات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

همکاری با رسانه‌ها

سی‌سرو به عنوان یک آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه، استراتژی و اهداف خود را تالیف کرده است و در طول فعالیت خود هیچگاه به عنوان صاحب رسانه فعالیت نداشته است. به دلیل تعدد زیاد مشتریان از لحاظ کمی و حوزه فعالیت، سی‌سرو با رسانه‌های مختلف و زیادی همکاری می‌کند (از صفحات پر بازدید در شبکه‌های اجتماعی تا سایت‌های پر مخاطب). دلیل این امر نیز فراهم کردن طیف وسیعی از رسانه‌های با کیفیت در دسته‌بندی‌های متفاوت و گوناگون است.

اگر شما صاحب رسانه‌ای هستید و تمایل به همکاری با آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو را دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید یا بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا در اسرع وقت همکاران ما در بخش رسانه سی‌سرو با شما ارتباط برقرار کنند.

درخواست همکاری با رسانه‌

فرصت‌های شغلی و کارآموزی


رُم یک شبه ساخته نشد! همین‌طور هم سی‌سرو! مهم‌ترین دلیل رشد و پیشرفت آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو در طول سال‌های فعالیت‌مان، توانایی و تلاش اعضای تیم فوق‌العاده ما بوده و ما بر این باوریم که با ارزش‌ترین دارایی ما، اعضای تیم‌مان هستند.

  • ما، بهترین تجربه رو برای مجموعه‌مون به عنوان یک تیم می‌سازیم.
  • ما، هیچ‌ فرصتی که باعث یادگیری یا الهام گرفتنمون بشه رو از دست نمی‌دیم.
  • زندگی، چیزیه که موقع کار کردن اتفاق می‌افته و ما به شما اطمینان میدیم که ازش لذت خواهید برد.
  • همیشه به خودمون یادآوری می‌کنیم که یک تیم هستیم و روحیه تیمی یکی از بزرگترین عوامل پیشرفتمون هستش.

ارزش‌هامون رو خیلی دوست داریم!

  • آیا سازنده و خلاق هستید و به صورت مداوم در حال بهبود خلاقیت‌تان هستید؟
  • به کار تیمی علاقه دارید و دوست دارید به همراه تیم به بهترین نتایج برسید؟
  • سرعت عمل بالا و چابکی رو همیشه در دستور کار خودتان قرار می‌دهید؟
  • به نظرتان صداقت و راستی بالاترین ارزش هر انسانی است؟
  • وفاداری را حسی دو طرفه می‌دانید؟

اگر پاسختان به پرسش‌های بالا مثبت است و دوست دارید تا در این صنعت جذاب و رنگارنگ تبلیغات به همراه تیمی جوان که برای رسیدن به اهداف تیمی تلاش می‌کنند، باعث خوشحالی ما است که بتوانیم شما را عضوی از تیممان بدانیم.


برای ارتباط با ما در خصوص همکاری یا کارآموزی می‌توانید اطلاعات تماس و رزومه‌تان را به آدرس jobs@sisarv.com ایمیل کنید یا روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل کنید.


 

همکاری با دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی

آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو همواره در حال رصد روندهای جدید این صنعت پویا است و در تلاش است تا به صورت مستمر و همگام با پیشروهای این صنعت پیشرفت کند و توانسته است در برخی زمینه‌ها به عنوان یک پیشرو در صنعت تبلیغات شناخته شده و به کشفیات جدیدی دست یابد. در این راستا آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو همواره آماده همکاری با واحد‌های علمی، پژوهشی و دانشگاه‌ها است. اگر در صنعت تبلیغات نیاز به داده خاصی دارید و تمایل دارید تا با استفاده از دانش پژوهشی خود در این صنعت اقدام به ارزش آفرینی کنید، با ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو در ارتباط باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 

فرم ارتباط با ما

موضوع* :
نام* :

نام شرکت / سازمان / رسانه :

حوزه فعالیت :تلفن تماس :

توضیحات :

شما از طریق راه‌های متنوعی می‌توانید با ما در ارتباط باشید. هر پرسش، پیشنهاد و انتقادی که در ذهن دارید از طریق فرم موجود در این صفحه، شماره‌های تماس یا شبکه‌های اجتماعی سی‌سرو با ما در میان بگذارید.

واتس اپ

فرم تماس

۲۲۰۴۵۶۲۲