برنامه ریزی رسانه


برنامه ریزی تبلیغات

و رسانه به فرآیند انتخاب رسانه‌های مناسب با ترکیب بهینه و هماهنگ با بودجه تعیین شده گفته می‌شود. همانند تمامی فعالیت‌های تبلیغاتی، در تبلیغات اینترنتی (تبلیغات دیجیتال) نیز برنامه‌ریزی رسانه از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. مراحل برنامه‌ریزی رسانه به این ترتیب هستند:


تحلیل رقیبان و برنامه‌ریزی استراتژی ارتباط با مخاطبان


تحلیل مخاطبان هدف


برگزاری جلسات متعدد با مشتری به منظور اطلاع از اهداف و نیازها

پس از این مراحل، لیست اولیه رسانه‌های مناسب تهیه و به صورت اولویت‌بندی شده مورد آزمون قرار می‌گیرند. سپس شاخص‌هایی برای اندازه‌گیری اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی تعیین می‌گردد، این کار باعث می‌شود که بتوانیم بهره‌وری رسانه‌ها را کشف کنیم و در صورت عدم بهره‌وری همکاری با آن‌ها قطع شود. در انتها برنامه‌ریزی نهایی تبلیغات متناسب با بودجه تعریف شده، صورت گرفته و تبلیغات انجام می‌شود.

البته فعالیت‌های ما به اینجا ختم نمی‌شود. در حین اجرای تبلیغات، رسانه‌ها به صورت مستمر پایش می‌گردند و این امکان به ما داده می‌شود که بتوانیم در برنامه‌ریزی انجام شده و استراتژي تبلیغات بازنگری کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. در نهایت نیز گزارش آماری دقیقی از نتایج فعالیت‌های خود به مشتریان ارائه می‌کنیم تا بتوانند برای تبلیغات اینترنتی آینده هدف‌گذاری‌های درستی انجام دهند.

تبلیغات وب‌سایت


هدف اصلی ما از تبلیغات اینترنتی شناساندن محصولات و خدمات مشتریانمان به مخاطبان است. از میان تمامی روش‌های تبلیغات در فضای دیجیتال، تبلیغات وب‌ سایت‌ بالاترین میزان بازخورد را دارد. از این رو، ما تبلیغات در وب‌ سایت‌ها را به عنوان رسانه و پلتفرم اصلی تبلیغات اینترنتی برای دستیابی به اهداف مشتریان‌مان می‌شناسیم. تبلیغات وب‌سایت همانند سایر روش‌های تبلیغات اینترنتی، نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی ارزان‌تر است و به همین دلیل قابلیت اجرا با بودجه‌های محدود را نیز دارد. علاوه بر این فعالیت‌های تبلیغات وب‌سایت قابل مانیتور شدن و اندازه‌گیری هستند. به طور کلی خدمات تبلیغات وب‌ سایت‌ در سی‌سرو شامل موارد زیر است:

 • تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز – Google Adwords)
 • تبلیغات کلیکی (تبلیغات PPC – تبلیغات CPC)
 • تبلیغات بنری
 • بک لینک (تبلیغات متنی)
 • رپورتاژ
 • تبلیغات موبایلی
 • تبلیغات همسان (Native)
 • تبلیغات ویدیویی

ما به پشتوانه رابطه گسترده خود با رسانه‌های تبلیغاتی مختلف، تجارب موفق متعدد در زمینه تبلیغات اینترنتی و سیستم مانیتورینگ قوی، تبلیغات وب‌سایت کسب‌وکار شما را پس از برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند به بهترین نحو انجام خواهیم داد.


تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی


شبکه‌های اجتماعی بدون شک یکی از بهترین بستر‌های تبلیغات در فضای مجازی هستند و تبلیغات هدفمند در آن‌ها می‌تواند به خوبی سبب دستیابی به اهداف کسب‌و‌کارها شود. خدمات ما برای تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی شامل موارد زیر است:

 • تبلیغات در اینستاگرام (شامل تبلیغ در صفحات پر مخاطب و تبلیغات اسپانسر اینستاگرام)
 • تبلیغات در تلگرام
 • تبلیغات در لینکدین
 • تبلیغات در پیام‌رسان‌های بومی (سروش، ایتا و …)

ویژگی مهم تبلیغات در فضای دیجیتال که شامل تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نیز می‌شود ارزان‌تر بودن هر بازدید در آن نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی است. به همین دلیل در این روش می‌توان با صرف بودجه محدود حجم زیادی فعالیت تبلیغاتی هدفمند انجام داد که به راحتی قابل رصد و اندازه‌گیری است. ما ارتباط گسترده‌ای با رسانه‌های اجتماعی داریم و از به‌روزترین ابزارهای رصد و اندازه‌گیری شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنیم. این دو ویژگی به ما کمک می‌کند تا تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی را به بهترین نحو برای شما انجام دهیم.


رصد رسانه


رصد یا مانیتورینگ رسانه به معنی پایش خروجی رسانه‌های مختلف از جمله رسانه‌های دیجیتال است. از آنجایی که میزان اثربخشی هر رسانه شاخص مهمی برای برنامه‌ریزی رسانه و تبلیغات اینترنتی به شمار می‌رود. به همین دلیل ما یک بخش اختصاصی برای رصد رسانه‌ها در سی‌سرو داریم. کارشناسان بخش رصد رسانه ما با هدف آگاهی از میزان تاثیرگذاری رسانه‌های مختلف به صورت مداوم و به صورت موشکافانه به رصد و پایش رسانه‌های تبلیغاتی می‌پردازند. آگاهی از میزان تاثیرگذاری رسانه‌های مختلف، راندمان تبلیغات در این رسانه‌ها و میزان بهره‌وری آن‌ها، به ما در برنامه‌ریزی تبلیغات قبل از اجرای یک کمپین تبلیغاتی و یا حتی تغییر استراتژی در حین اجرای یک کمپین تبلیغاتی کمک می‌کند. ما به کمک رصد دائمی رسانه‌ها قادر هستیم که به صورت سریع استراتژی‌ و فعالیت‌های تبلیغاتی خود را متناسب با شرایط تغییر دهیم.


ارزیابی اثربخشی رسانه


در دنیای بازاریابی دیجیتال، ارزیابی اثربخشی رسانه به معنی بررسی و تحلیل بازخورد به دست آمده، میزان درگیری مخاطبان با محتوا و کیفیت ترافیک بدست آمده از تبلیغات در رسانه‌های دیجیتال مختلف است. برای اینجام این ارزیابی، ما رسانه‌ها و فعالیت‌های تبلیغاتی‌شان را به صورت دائمی مانیتور می‌کنیم و مورد تحلیل و ارزیابی دقیق قرار می‌دهیم. پس از انجام ارزیابی نیز گزارش‌های جامع و کاملی در قالب گزارش‌های مدیریتی در اختیار مشتریانمان قرار می‌دهیم.


ارتباط با ما


ما به پشتوانه رابطه گسترده خود با رسانه‌های تبلیغاتی مختلف، تجارب موفق متعدد در زمینه تبلیغات اینترنتی و سیستم مانیتورینگ قوی، تبلیغات وب‌سایت کسب‌وکار شما را پس از برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند به بهترین نحو انجام خواهیم داد.


گزارش تحلیلی بازاریابی دیجیتال ایران


واتس اپ

فرم تماس

۲۲۰۴۵۶۲۲