استراتژی بازاریابی و کمپین تبلیغاتی


تعیین استراتژی بازاریابی یکی از بنیادین‌ترین و شاید مهم‌ترین مرحله در فعالیت‌های بازاریابی است. ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو به پشتوانه تجربه بلندمدت و دانش بازاریابی به روزمان و به کمک ابزارهایی مانند تحقیقات بازار، جلسات کانونی و پرسش‌نامه‌های آنلاین، استراتژی‌ بازاریابی موثر برای کسب‌وکار شما ارائه می‌کنیم. استراتژی بازاریابی که ما پیشنهاد می‌دهیم به درستی بازار هدف شما را مخاطب خود قرار می‌دهد و باعث افزایش آگاهی در میان آن‌ها می‌شود. این استراتژی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که شما را از رقبایتان متمایز می‌کند و باعث برقراری ارتباط مطلوب بین شما و مشتریان‌تان می‌شود.


تحقیقات بازار


تحقیقات بازار فرایند جمع‌آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات درباره بازار و مشتریان کنونی، قدیمی و یا بالقوه‌ یک محصول یا خدمت است. هدف تحقیقات بازار این است که به صاحبان سرمایه کمک ‌کند تا قبل از استفاده از منابع خود، کسب‌وکار مورد نظرشان را امکان‌سنجی کنند. مراحل زیر اصلی‌ترین مراحلی هستند که ما در تحقیقات بازار انجام می‌دهیم: تعریف مسئله مورد پژوهش، تعیین اهداف تحقیق، تعیین قالب تحقیق، مشخص کردن منابع و نوع اطلاعات، تعیین روش‌های دست‌یابی به اطلاعات، طراحی قالب جمع‌آوری اطلاعات، تعیین نوع نمونه و اندازه آن، جمع‌آوری اطلاعات، تحلیل داده‌ها و آماده‌سازی و ارائه گزارش تحقیق. ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو تجربه‌ای چندین ساله در حوزه تحقیقات بازار داریم و با بهره‌گیری از افراد متخصص در این حوزه می‌توانیم بهترین مشاوره را به شما بدهیم و شما را در شناخت بهتر بازار خود یاری کنیم.


گروه کانونی


روش گروه کانونی یا فوکوس گروپ (Focus Group) یکی از روش‌های متداول در تحقیق کیفی است که در آن ۶ تا ۱۰ نفر را در یک اتاق برای بازخورد گرفتن در رابطه با یک محصول، خدمت، مفهوم، یا کمپین بازاریابی گرد هم می‌آورند. ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو برای برگزاری جلسات گروه کانونی به تمامی جوانب کار دقت می‌کنیم. ترکیب‌بندی و انتخاب افراد شرکت‌کننده در جلسه متناسب با موضوع و بر اساس مخاطبان تحقیق، انتخاب رهبر مناسب برای جلسه (به طوری که بتواند بدون در نظر گرفتن پیش‌فرض‌های ذهنی جلسه را مدیریت کند)، برنامه‌ریزی دقیق بحث جلسه، طرح سوالات و مدیریت جلسه از جمله کلیدی‌ترین مواردی هستند که ما با دقت در موردشان تصمیم می‌گیریم. در آخر نیز پس از تحلیل نتایج جلسه، گزارشی مفصل از آن در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم.


طراحی و توسعه کمپین تبلیغاتی


طراحی و توسعه یک کمپین‌ تبلیغاتی و بازاریابی در سی‌سرو با تعیین استراتژی کمپین، اهداف بازاریابی و شناسایی دقیق مخاطبان هدف آغاز می‌شود و پس از تحلیل تفکرات، رفتارها و عادات رسانه‌ای مخاطبان و تحلیل رقبا به ایده‌پردازی خلاقانه و برنامه‌ریزی رسانه (Media Planning) متناسب با بودجه کمپین ختم می‌شود. پس از طی این مراحل نیز کمپین تبلیغاتی وارد مرحله اجرا، مانیتورینگ و ارزیابی می‌شود. در حین اجرا کمپین بازاریابی ما تمامی بخش‌های مختلف کمپین را به صورت مداوم رصد می‌کنیم تا استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده آن را بهبود دهیم و بهترین اثربخشی و بازدهی را در پایان به دست آوریم. پس از پایان کمپین نیز همیشه گزارشی جامع و کامل از تمامی فعالیت‌های صورت گرفته، میزان بازخورد مخاطبان و اثربخشی کمپین در اختیار مشتری خود قرار می‌دهیم. ما با در اختیار داشتن نیرو‌های متخصص و به پشتوانه تجربیات متعدد در طراحی و اجرای کمپین‌های ۳۶۰ درجه تبلیغاتی ، با کمک پایگاه‌های وسیعی از اطلاعات تماس دسته‌بندی شده مخاطبان در حوزه‌های مختلف و همکاری نزدیک با رسانه‌های دیجیتال پرمخاطب، کمپینی اثر بخش را برای برند شما اجرایی خواهیم کرد.


پرسشنامه آنلاین


پرسش‌نامه آنلاین یا نظرسنجی آنلاین یک ابزار دیجیتال مناسب، کم هزینه و با بهره‌وری بالا، به منظور گردآوری داده‌های پژوهشی برای بهبود کسب‌و‌کار شما است. طراحی پرسش‌نامه آنلاینی که اهداف واضح و دقیق داشته باشد، کوتاه و هدفمند باشد و با طرح پرسش‌های ساده و قابل فهم اطلاعات مورد نیاز کسب و کار شما را جمع‌آوری کند، یکی از تخصص‌های ما در آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاقانه سی‌سرو است. ما به پشتوانه تجربیات موفق پیشین خود، به صورت حرفه‌ای و به کمک رسانه‌های دیجیتال مختلفی که در اختیار داریم، پرسش‌نامه را به دست تعداد زیادی از مخاطبان هدف می‌رسانیم تا به نتایجی درست و قابل استناد دست پیدا کنیم. در آخر هم گزارشی تفصیلی از نتایج به دست آمده را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از آن در تصمیم‌گیری‌های خود بهره ببرید.


برنامه ریزی رسانه


برنامه‌ریزی رسانه به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که در آن رسانه‌های مناسب با ترکیب بهینه و متناسب با بودجه در نظر گرفته‌شده، برای تبلیغات انتخاب می‌شوند. مراحل برنامه‌ریزی رسانه عبارتند از: برگزاری جلسات متعدد با مشتری به منظور اطلاع از اهداف و نیازهای مشتری، تحلیل مخاطبان هدف، تحلیل اقدامات (تبلیغات) رقبای بازار و برنامه‌ریزی استراتژی ارتباط با مخاطبان. پس از انجام این مراحل، یک لیست از رسانه‌های متناسب با برند و دارای عملکرد خوب برای مشتری ارسال می‌گردد تا در صورت تایید محتوای تبلیغاتی در این رسانه‌ها منتشر شود. پس از انجام این مراحل، کارشناسان ما شاخص‌هایی (KPI) را برای اندازه‌گیری میزان بهره‌وری رسانه‌های تبلیغاتی در نظر می‌گیرند و به صورت مستمر در حال پایش این رسانه‌ها با شاخص‌های عملکردی هستند تا در صورت عدم اثربخشی مناسب در کوتاه‌ترین زمان، رسانه مناسب جایگزین آن‌ها گردد. در آخر نیز رسانه‌های منتخب خریداری شده و تبلیغات اجرایی می‌شود. البته فعالیت‌های ما به همینجا ختم نمی‌شود. ما در حین اجرای تبلیغات به رصد رسانه‌های انتخابی می‌پردازیم تا بتوانیم میزان بازخورد و نرخ ارتباط مخاطب با مشتری را بدست آوریم و با اهدافی که در هنگام برنامه‌ریزی تعیین کرده‌ایم مقایسه کنیم. در نهایت نیز گزارش دقیقی از نتایج فعالیت‌های خود به مشتریان ارائه می‌کنیم تا بتوانند برای تبلیغات اینترنتی آینده‌ی خود هدف‌گذاری‌های درستی انجام دهند.


مطالب مرتبط

۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۹

واقعیت مجازی و کاربردهای تبلیغاتی آن – آینده این فناوری در صنعت تبلیغات چیست؟

واقعیت مجازی و کاربردهای تبلیغاتی آن – آینده این فناوری در صنعت تبلیغات چیست؟

بسیاری از شرکت‌های بزرگ در تلاش هستند تا با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی و ویژگی‌های منحصربفرد آن بازدهی تبلیغات خود را به بالاترین حد ممکن برسانند.
۱۶ اردیبهشت, ۱۳۹۹

قانون پنج ثانیه برای تولید محتوای جذاب و کاربرپسند چیست؟

قانون پنج ثانیه برای تولید محتوای جذاب و کاربرپسند چیست؟

اگر مالک یک وبسایت هستید و هنوز از قانون پنج ثانیه خبر ندارید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا این قانون مهم را به شما معرفی کنیم.
۷ اردیبهشت, ۱۳۹۹

طراحی کروی – یکی از راه‌های نوین طراحی سایت در وب امروز

طراحی کروی – یکی از راه‌های نوین طراحی سایت در وب امروز

اگر مایل هستید شما را با یکی از روش‌های نوین طراحی سایت آشنا کنیم، در این مطلب با ما همراه باشید تا روش طراحی کروی را به شما معرفی کنیم.

در کنار ارائه استراتژی بازاریابی،‌ ما کمپین‌های تبلیغاتی ۳۶۰ درجه هدفمند، متمرکز، قابل رصد و اندازه‌گیری، به یاد ماندنی و با محتوای جذاب و خلاقانه طراحی می‌کنیم و از رسانه‌های مختلف و مناسب برای دیده‌شدن کمپین استفاده می‌کنیم تا به بهترین نحو اهداف کمپین‌ را پوشش دهیم.


واتس اپ

فرم تماس

۲۲۰۴۵۶۲۲